جو دو سر یولاف
خانه / یولاف / مراکز فروش یولاف در مشهد

مراکز فروش یولاف در مشهد

یولاف همان جو‌دوسر است اولی با جو  دارای تفاوت هایی هستند هر دو از خانواده گندومیان هستند با آن تفاوت که جودوسر ضاهری شبی به گندم  دارد اما یولاف خوشه ندارد. امروزه مراکز فروش یولاف به راحتی در بستر های اینترنتی یافت می شوند.

مراکز فروش یولاف

تفاوت جو با یولاف

جو

جو  غلاتی می باشد که از خانواده گندومیان است و گیاهی یک ساله است و در خوشه رشد  خواهد کرد و ضاهرش شبی گندم است .و در تعلیف دام ، تولید آب جو و غیره استفاده می شود. جو خواص متفاوتی از یولاف جو دوسر دارد .

یولاف

همان جو‌ دوسر است که غلاتی از خانواده گندومیان می باشد و گیاه یک ساله ای است. این گیاه شبی به سنبله است. و‌مانند  جو گندم خوشه ندارد به دلیل ضاهرش که شبی به سنبله است و دو دانه در یک غلاف هستن به جو‌دوسر معروف شده است. که این اصطلاح کاملا اشتباه می باشد این گیاه خواص درمانی زیادی دارد اما برخلاف گندم و جو فاقد گلوتن است و در ایران برخلاف گندم جو‌جزو کالا های داخلی نیست و بیشتر وادراتی می باشد و بذر اصلاح شده ای از آن در دسترس مردم وجود ندارد.

فروش یولاف بیشتر به صورت وارداتی  است و بیشتر واردات کنندگان قیمت منحصر به فرد خود رادارند. فروش انواع یولاف به صورت پرک،با پوست،بدون پوست صورت می‌گیردکه هرکدام قیمت خود رادارند .

مراکز فروش یولاف

واردات یولاف از روسیه

از کشور های مهم وارد کننده یولاف روسیه می باشد که یولاف تولید روسه از کیفیت بالایی برخوردار است .یولاف بیشتر برای مصارف انسانی صورت می‌گیرد .اما جو بیشتر مصارف دامی مورد استفاده است.

فروش یولاف به دلیل خواص درمانی و تغذیه ای بالا است و به دلیل پیشرفت تکنولوژی سبب شده است تا یک بازار جهانی برای گسترش کاشت و برداشت یولاف ایجاد شود و ‌‌فروش یولاف را چند برابر کرده.

این غلات معمولا در مرحله اول نظر کارشناسان تغذیه و بعد کارشناسان پوست و زیبایی را به خود جلب کرده است .زیرا به دلیل وجود مواد فیبری و ویتامین ها ‌و‌مواد معدنی از منابع بسیار مهم ‌‌غنی برای بهبود وضعیت پوست و تغذیه افراد می باشد .

فروش یولاف در شرکت های بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی به منظور تولید شامپو و لوازم آرایشی بالا است و به دلیل تاثیر بالایی که در توان بدنی اسب دارد .نیز در این زمینه از فروش بالایی برخوردار است.

به دلیل سبوس موجود در یولاف می توان از آن برای آرد سبوس دار به منظور یک منبع غنی از مواد غذایی برای مصارف نان و غیره استفاده کرد .

و متخصصان تغذیه به دلیل وجود مواد غذایی سرشار در آن تامید بر گنجانپن  یولاف در رژیم غذایی افراد دارد.

مراکز فروش یولاف

فروش یولاف در مشهد

یولاف مشهد با قیمت مناسب به صورت عمده عرضه خواهد گرفت .فروش یولاف در مشهد با گونی های ۴۰ کیلویی در انبار نگهداری می شود.

مشهد یکی از شهر های نزدیک به کشور های وارداتی جو و غلات مانند روسیه و اوکراین قزاقستان است .به همین علت می توان این نوع محصولات را در آن با قیمت مناسبی تهیه کرد . و فروش یولاف در مشهد دارای نماز باورنکردنی است که سود خوبی را به همراه دارد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

محل فروش یولاف | عرضه کننده یولاف مرغوب

محل فروش یولاف:یولاف گیاهی می باشد از خانواده گندمیان که گل بسیار ریزی دارد که نام دیگر آن جو دوسر می باشد که به عنوان غذای دام کشت می شود و فروش بذر یولاف از طریق اینترنت امکان پذیر می باشد.یولاف:گل های جو دوسر سنبله ای دارند و دانه های آن دارای هیدروکربن می باشند و یولاف ریشه افشان  سابقه بند بند و تو خالی دارد .برگ های یولاف باریک می باشد .که انتهای آن به یک‌خوشه منتهی هستند و بهترین زمان کاشت یولاف در فصل بهار و و اوایل تابستان در مناطق سرد سیر می باشد یولاف را می‌تواند در اواخر تابستان و اوایل زمستان کشت کرد.‌ 

نمایندگی کینوا مدیاف