جو دو سر یولاف
خانه / جو دوسر / مراکز فروش جو دوسر

مراکز فروش جو دوسر

فروش جو دو سر در مراکز فروش جو دوسر در کشور از تنوع بالایی برخوردار می باشند. این مراکز در نقش یک اهرم کاملا موثر برای خرید مستقیم و بی واسطه نیز به شمار می روند. گاها ممکن است سوال پیش آید که جو دو سر را از کجا بخریم؟ مراکز فروش جو دوسر در کشور از اهمیت بسزایی برخوردار می باشند. این مراکز می توانند یکی از فاکتور های کاملا موثر در افزایش بهره وری خرید به شمار آیند. بر همین اساس نیز خریداران عمده قطعا پتانسیل های لازم برای خرید عمده جو در این مراکز را خواهند داشت. گسترش شبکه های فروش در کشور به ویژه در بخش اینترنتی موجب گردیده است تا بتوان شاهد حذف تمامی محدودیت ها نیز بود. همین امر نیز به تنهایی بهترین مرجع برای خرید با قیمت هایی رقابتی و ایده آل می باشد. مراکز فروش جو دوسر در ایران به عنوان یک الگوریتم کاملا حرفه ای و خاص شناخته می شوند. با نگاهی به این الگوریتم دیگر نباید شاهد محدودیت ها و واسطه های موجود بود.

مراکز فروش جو دوسر

لیست قیمت فروش جو دوسر در کشور

لیست قیمت فروش جو دوسر در کشوراگر بخواهیم به لیست قیمت فروش جو معمولی و دو سر در کشور دست پیدا کنیم باید بگوییم قیمت جو و بلغور آن در سراسر کشور از یک روند تناسبی برخوردار است. لیست قیمت با توجه به قیمت نهایی سازمانغلات ایران اعلام می گردد البته کشاورزان نیز با توجه به مراحل تولید وفراوری در نرخ و قیمت گذاری سهیم می باشند.

در بازار خرید و فروش جو دو سر ، اقلام خارجی نیز وجود دارد این نمونه های خارجی در بسته بندی های متفاوت و اندازه های متفاوت جهت مصارف خانگی و صنعتی آماده می گردد. قیمت جو پرک فله با توجه به برداشت و تهیه جو از کشاورزان می باشد.

قرار دادهای آتی جو دوسر،  قیمت جو دوسر کیلویی یک ابزار است. لیست قیمت فروش جو دوسر در کشور بر اساس سازمان غلات و تصمیم گیری های اخذ شده در ابن باره اعلام می گرد دزیرا تمامی غلات از کالاهای استراتژیک کشور بوده و بر همین اساس قیمت گذاری این کالا و مواد غذایی برا اساس تصمیم نهایی این سازمان انجام می گیرد. قیمت جو دوسر ترخینه بر اساس بسته بندی ها و حجم پر شده در هر بسته اعلام می گردد.

شرکت های پخش کننده جو دوسر در کشور

شرکت های پخش کننده جو دوسر در کشور

جو دوسر در گذشته به عنوان غذای دام کاربرد داشته است ولی پس از مشخص شدن مفید بون آن از لحاظ مواد مغذی و درمانی کشت، تولید و مصرف آن نیز بیشتر شده است ولی هنوز هم در کشور کشت گسترده ی این محصول انجام نمی شود. کشت این محصول به شکل زراعی، اولین بار در اصفهان انجام شد خرید عمده جو دوسر ، قیمت بذر جو دوسر  علاوه بر روش حضوری، از طریق وب سایت های مختلفی به صورت اینترنتی و یا تماس با شماره های اعلام شده توسط آن ها و توافق در مورد کیفیت و چگونگی ارسال سفارش امکان پذیر است از جمله ی این وب سایت ها می توان اشاره کرد که به ارائه خدمات در زمینه فروش عمده جو دوسر پرک (خارجی و داخلی) و همچنین محصولات به دست آمده از آن در انواع مختلف می پردازد. با دیدن قیمت خرید محصولات متنوع این وب سایت دیگر فروشگاه ها می توان به یک جمع بندی کلی قیمت و کیفیت رسید و اقدام به خرید یولاف متناسب با نیاز خود کرد.

فروشندگان جو دوسر در ایران

فروشندگان جو دوسر در ایرانجو دو سر را مي توانيد از فروشگاه هاي زنجيره اي و يا سوپرماركت و يا بازار به صورت جو دوسر بسته بندی شده خريداري كنيد و از تميزي ان نيز مطمئن باشيد حتي در بازار هم اگر خواستيد خريدتان را انجام بدهيد مي توانيد به مغازه هاي با سابقه و معتبر مراجعه كنيد و جو دوسر پرک فله ای را از ان ها خريداري نماييد تا بتوانيد با خيال راحت استفاده كنيد و از تميزي ان مطمئن باشيد و از برندهای معروف می توان به شرح ذیل نام برد:

  • جو دوسر پرک ترخینه
  • جو دوسر پرک هاتی کارا

عمده فروشی جو دوسر در کشور

عمده فروشی جو دوسر در کشورجو دو سر را مي توانيد از فروشگاه هاي زنجيره اي و يا سوپرماركت و يا بازار به صورت جو دو سر بسته بندی شده خريداري كنيد و از تميزي ان نيز مطمئن باشيد حتي در بازار هم اگر خواستيد خريدتان را انجام بدهيد مي توانيد به مغازه هاي با سابقه و معتبر مراجعه كنيد و جو دوسر پرک فله ای را از ان ها خريداري نماييد تا بتوانيد با خيال راحت استفاده كنيد و از تميزي ان مطمئن باشيد .

تفاوت های انواع جو دوسر در چیست؟

تفاوت های انواع جو دوسر در چیست؟تفاوت جو دوسر پرک با جو پرک  به لحاظ ارزش تغذیه ای که درون آن هاست  تفاوت دارند.

جو بدون شک مغذی تر از جو معمولی  است و به طور گسترده ای به عنوان مکمل صبحانه در جهان استفاده می شود.

با این حال، جو نیز منبع مناسبی از پروتئین است  و  هر دو غله پروتئین مورد نیاز روزانه بدن را تا حد زیادی می توانند تامین کنند.

جو غنی از فیبر محلول و نا محلول است، جو  نیز حاوی مقادیر زیادی فیبر است که سلامت دستگاه گوارش  را تضمین می کند.

اما جو دوسر بواسطه داشتن بتاگلوکان خاصیت درمانی بالایی دارد و  ضد سرطان است.

در مقایسه جودوسر و جو هر دو به جلوگیری از بیماری های مختلف مانند بیماری های قلبی، سرطان و دیابت نوع ۲ کمک می کنند.

تفاوت جو و جودوسر ، در مصرف انسانی آن ها است.

مردم معمولا ترجیح می دهند که پرک جودوسر  را در صبحانه بخورند و از آن تغذیه کنند.

اما به دلیل بافت سفت تر جو معمولی تمایل به مصرف پرک جو در سوپ ها بیشتر وجود دارد، اما جو دو سر به دلیل مواد ارگانیک ویژه ای که دارد در صنایع بهداشتی و داروسازی کاربرد فراوانی داشته و مصرف آن یک نوع غذا درمانی محسوب می شود.

عرضه مستقیم جو دوسر در کشور

عرضه مستقیم جو دوسر در کشورجو دو سر پرک کیلویی را مي توانيد از فروشگاه هاي زنجيره اي و يا سوپرماركت و يا بازار به صورت جو دو سر بسته بندی شده خريداري كنيد و از تميزي ان نيز مطمئن باشيد حتي در بازار هم اگر خواستيد خريدتان را انجام بدهيد مي توانيد به مغازه هاي با سابقه و معتبر مراجعه كنيد و جو دوسر پرک فله ای را از ان ها خريداري نماييد تا بتوانيد با خيال راحت استفاده كنيد و از تميزي ان مطمئن باشيد . 

فروش  جو دو سر در تمامی نقاط جهان امکان پذیر است از این نوع غله می توان به عنوان غذای دام یاد کرد تحقیقات نشان داده است که این نوع غله دارای خواص درمانی و دارویی می باشد برای رفع ناتوانی جنسی این نوع غله بسیار مفید واقع شده است و در طب سنتی از آن به وفور یاد می شود یولاف نوعی گیاه است که مانند گندم کشت می شود و پس از برداشت مورد استفاده قرار می گیرد قیمت بذر جو نسبتا ارزان بوده و در داخل ایران به صورت بسته ای یا فله ای به وفور یافت می شود که مشتریان آن اغلب کشاورزان فداکار کشور هستند.

فروش جو دوسر زیر قیمت بازار

فروش جو دوسر زیر قیمت بازار

جو دو سر تهران و قیمت فروش فله ای آن در بازار، مسئله مورد بحث در اینجاست. طبیعتاً محصولات بسته بندی شده به علت هزینه های سربار قیمت بیشتری دارند. در برخی مواد قیمت فروش فله ای کمتر از نصف قیمت جو دوسر بسته بندی شده است.

لازم به ذکر است قیمت جو دوسر برای مصرف کننده تقریباً ۷ تا ۸ برابر قیمت جو می باشد. واردات جو دوسر نیز شامل هزینه های بیشتری نسبت به جو می گردد. انواع جو دوسر را میتوان به صورت غیر حضوری نیز تامین کرد. قیمت جو دوسر پرک فله بر اساس خدماتی که تولید دهنده ارائه می دهد وبر حسب وارداتی و صادراتی بودن آن تعیین می شود.

برای خرید اینترنتی می توانید از سایت های فروشگاهی معتبر کمک بگیرید. یکی از راه های خرید انواع جو دوسر فروشگاه های اینترنتی موجود می باشد که کارخانجات تولید کننده بصورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسانند.

خرید جو دوسر کواکر به راحتی از طریق وب سایت های فروشگاهی موجود می توان تهیه نمود. جو دو سر در مقایسه با دیگر غلات، از ارزش غذایی بالایی برای انسان برخوردار است و از نظر چربی و پروتئین، بسیار غنی می باشد. قسمت اعظم جو ذخیره شده، به مصرف خوراک دام می رسد؛ ولی توجهات اخیر به فیبر موجود در جو دو سر، کاربرد انسانی آن را نیز افزایش داده است.  

خواص جو دوسر

خواص جو دوسر

جو دو سر در مقایسه با دیگر غلات، از ارزش غذایی بالایی برای انسان برخوردار است و از نظر چربی و پروتئین، بسیار غنی می باشد. قسمت اعظم جو ذخیره شده، به مصرف خوراک دام می رسد؛ ولی توجهات اخیر به فیبر موجود در جو دو سر، کاربرد انسانی آن را نیز افزایش داده است. عصاره ی جو دو سر  و جو دوسر پرک خرد شده برای بیش از یک قرن، به عنوان تسکین دهنده جلدی به کار می رود. از یک صد سال قبل از میلاد جو دو سر بیش تر در نواحی شمالی کشت می شده است.

۱- درمان ضعف عمومی :جوشانده دانه های بدون سبوس یولاف در شیر که به آن یک زرده تخم مرغ اضافه شده باشد داروی بسیار مناسبی برای درمان ضعف مفرط ناشی از بیماری ها و همچنین تقویت کودکان و افراد مسن می باشد.

۲- درمان یبوست و بواسیر : جوشانده آرد و دانه های جو دو سر که صبح ناشتا به مقدار ۲ تا ۳ فنجان به مدت ۲ تا ۳ روز مصرف می شود اثر ملین داشته، یبوست را از بین می برد و از طرف دیگر بواسیر را نیز درمان می نماید.

۳- درمان سنگ کلیه : جوشانده ۲۰ گرم دانه جو دو سر سبوس دار اثر مدر داشته و در درمان سنگ کلیه، انواع ناراحتی های کلیه، عدم دفع ادرار، آب آوردن انساج و … به کار می رود.

۴ – التیام زخمی : برای التیام زخم های کهنه و شدید می توان از خمیر آرد جو دو سر مخلوط با مخمر آب جو استفاده نمود.  

خواص جو دوسر پرک برای کودکان و جو دوسر پرک برای بدنسازی ماده غذایی بسیار مغذی ای برای ورزشکاران است. جو دو سر غله ای است که برای قلب مفید بوده و منبع خوبی از کربوهیدرات ها، فیبر محلول، پروتئین، ویتامین  BوE ، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها، کلسیم، منگنز، منیزیم، آهن، روی، اسید فولیک، سلنیوم، فسفر، پتاسیم و سدیم است. جو دو سر قادر به از بین بردن کلسترول بد و حفظ سطح کلسترول خوب در بدن بوده و به کاهش وزن و کنترل آن کمک می کند. تحقیقات نشان می دهد که  خوردن جو دوسر پرک برای صبحانه، سطح قند خون را کنترل کرده و خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ را کاهش می دهد.

دانه کامل جو دوسر (پوست کنده) تمامی اجزای جو دوسر را در خود دارد و سرشار از فیبر،پروتئین، منگنز،روی و ویتامین های گروه B است.دانه کامل جو دوسر معجزه درمان دیابت است و درمانگر دیابت نوع ۲ و بیماری های قلبی عروقی می باشد. دانه کامل جو دوسر بهترین جایگزین برنج بوده و نیازی به شستشو ندارد.هر ۱۰۰ گرم دانه کامل جو دوسر ۳۵۹ کیلوکالری است.دانه کامل جو دوسر حاوی۱۷٫۶ درصد پروتئین است که این مقدار برای داشتن یک سیستم ایمنی قوی بسیار حائز اهمیت است.

جو دوسر و لاغری

جو دوسر و لاغریبه عقیده ی متخصصان تغذیه مصرف منظم سبوس جو دوسر به لاغری کمک می کند. اگر می پرسید چرا باید بگوییم که این ماده ی غذایی جلوی اشتها را می گیرد و باعث سیری طولانی مدتی می شود. سبوس جو دوسر سرشار از فیبرهای محلول در آب و فیبر پکتین است و می دانید که فیبرها به لاغری کمک زیادی می کنند. اگر در طول صرف غذا از این ماده ی غذایی میل کنید و آب کافی بنوشید فیبرهای موجود در آن داخل معده حجیم شده و به سرعت احساس سیری ایجاد می کنند.

از این ها گذشته جو دوسر پرک برای لاغری اجازه ی انباشته شدن کالری ها در روده را نمی دهد. سبوس خاصیت چسبندگی بالایی دارد و برای همین به مواد مغذی و کالری های اطراف خود می چسبد. در نتیجه اجازه نمی دهد که کالری ها وارد خون بشوند و آن ها را از طریق مدفوع از بدن خارج می کند.

راهنمای استفاده از جو دوسر

راهنمای استفاده از جو دوسر

  • جو دو سر پرک به طرق مختلف می تواند مورد استفاده در منازل قرار گیرد:
  • همراه با شیر یا ماست با افزودنی هایی چون میوه جات و عسل و بعنوان جو دوسر پرک صبحانه
  • پخت انواع سوپ و آش
  • پخت نان و شیرینی خانگی
  • استفاده از آن در سالاد
  • دانه کامل جو دوسر را همانند برنج می توانید دم کنید و بهتر است به ازای هر فنجان دانه کامل جو دوسر یک فنجان کینوا با آن مخلوط کرده و با فرمول برنج دم کنید.

برای استفاده از جو دوسر پرک به صورت خام متوانید آن را به مدت ۳۰ دقیقه بگذارید در شیر یا ماست بماند و سپس استفاده نمایید. بلغور و پرک ابن غله به کاهش  فشار خون کمک می کند و مانع افزایش فاکتورهای مضر خون مانند قند و چربی می شود.

بهترین زمان برای مصرف یولاف وعده صبحانه می باشد و  شما می توانید روز را با مقادیر قند خون پایدار و یک منبع ثابت انرژی آغاز کنید. یا در سایر  اوقات روز به جای وعده صبحانه،.یک کاسه  از  بلغور یا پرک را حدود یک ساعت قبل از ورزش استفاده کنید ، این وعده غذایی می تواند انرژی مناسبی را حین فعالیت برای بدن تامین کند. فرنی و موسلی هر دو روش خوبی برای مصرف این غله برای شما می باشند و با روش های مختلفی مانند استفاده از انواع ادویه، میوه خشک و غیره می توان طعم مناسبی را به آن ها داشت.

فروش کیلویی جو دوسر

فروش کیلویی جو دوسرشما می توانید برای خرید انواع جو دو سر یا همان یولاف به صورت عمده، بسته های بزرگ را انتخاب کنید که قیمت بهتری دارند. از آنجا که جو دوسر موجود در ایران اکثراً وارداتی می باشد در برخی از مواقع وارد کنندگان آن در فروش خود محدودیت می گذارند. همان طور که می دانید قیمت جو دو سر پرک در بازار در بسته های ۲۰۰ گرمی حدود ارائه می گردد  ارزان ترین جو دو سر پرک بسته بندی در بازار حدود کیلویی ۴۰٫۰۰۰ تومان قیمت گذاری می گردد.

با توجه به وارداتی بودن انواع جو دوسر در ایران و تولید داخلی کم آن، قیمت نمونه های مختلف آن وابسته به مسائل ارزی کشور است. از آنجا که ارز آزاد برای این محصول در نظر گرفته می شود، با رشد نرخ ارز شاهد افزایش قیمت شدید جو دوسر بوده ایم.

به طوری که برای بسته بندی های کوچک صحبت از کیلویی ۵۰٫۰۰۰ تومان در آینده ای نزدیک است. در صورتی که جو دو سر را در حجم بالا و به صورت عمده بخواهید تهیه کنید، می توانید آن را در کیسه های ۱۵ کیلویی و با قیمت بسیار مناسب تر تامین کنید.

حراجی جو دوسر در کشور

حراجی جو دوسر در کشوردر ایران در مناطق مرکزی تولید جو دو سر رونق فراوانی دارد و البته با وجود محصولات خارجی در بازار می توان بصورت آنلاین در حراجی های مربوط به خرید کیلویی جو دو سر دسترسی پیدا نمود.

متاسفانه در کشورهای در حال توسعه ازجمله ایران چون جو دوسر در سبد غذایی جز فراورده اصلی به شمار نمی آید تولید ان هم در ایران بعد از اعلام فواید در برنامه غذایی مردم قرار گرفته است.

وبسایت های زیادی هستند که یولاف های داخلی و خارجی را به صورت عمده و خرده به فروش می رسانند ، شما می توانید با چک کردن این وبسایت ها و یا جستجو در گوگل ، به لیست این مراکز خرید دست یابید.

فروش اینترنتی جو دوسر از طریق مرکز عرضه محصولات آغاز گردیده است. دارا بودن قیمت های مناسب تنها بخشی از مهم ترین ویژگی خرید از مرکز اینترنتی است. فروش اینترنتی جو دوسر در کشور آغاز گردیده است. مرجع این فروش نمایندگی و مرکز اینترنتی است. خریداران عمده در کشور می توانند با انتخاب مرکز اینترنتی، شاهد وجود بستر مناسبی برای خرید عمده باشند.

علاوه بر همه این گزینه ها باید قیمت جو دوسر را نیز یکی دیگر از محاسن آن به شمار آورد که به دو صورت در بازار این محصول محاسبه می شود:

  • قیمت بازار
  • قیمت عمده
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جو دوسر در مشهد | بزرگترین مرکز پخش جو دوسر در کشور

جو دو سر یا یولاف از مواد مغذی برای بدن به شمار می رود. فروش جو دوسر در مشهد با مراجعه به وب سایت jodar.ir امکان پذیر است این وب سایت با قرار دادن آدرس و شماره تماس های خود در اکثر شبکه های اجتماعی و همچنین امکان خرید حضوری در محل انبار، می تواند یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز پخش و خرید جو دوسر در مشهد و همچنین کل کشور به حساب آید

نمایندگی کینوا مدیاف