جو دو سر یولاف
خانه / بذر یولاف / قیمت بذر یولاف | تولید و عرضه کننده انواع بذر در کشور

قیمت بذر یولاف | تولید و عرضه کننده انواع بذر در کشور

قیمت بذر یولاف را می توانید از سایت های معتبر بیابید. کشور ما یکی از تولید و عرضه کنندگان انواع بذر می باشد. کیفیت بذر های تولیدی متفاوت است. قیمت این بذر ها نیز با توجه به درجه کیفیت آن، مقدار تقاضای بازار، میزان تولید و … تعیین می شود.
یولاف از خانواده گندمیان می باشد و به عنوان علوفه دامی کشت می شود. این گیاه دارای ریشه افشان و ساقه بند بند است.یولاف یا همان جو دوسر مانند برنج و جو دارای پوسته است. بهترین مکان برای کشت یولاف مناطقی است که میزان بارندگی در آن حداقل ۵۰۰ میلی متر باشد. فروش بذر یولاف برای زراعت با قیمت مناسب در اختیار کشاورز قرار می گیرد.

قیمت بذر یولاف | تولید و عرضه کننده انواع بذر در کشور

قیمت بذر یولاف

قیمت بذر یولاففروش عمده یولاف با قیمت مناسب در مناطق مختلف ایران از طریق نمایندگی های فروش انجام می گیرد.این محصول می تواند جاگیزین کشت برخی محصولات مانند گندم و جو شود. هر ۲۰۰ کیلو گرم یولاف در هکتار، حدود ۵ یا ۶ تن محصول تولید می کند. خرید یولاف در بسته بندی های ۴۰ کیلویی برای جابه جایی آسان تر عرضه می شود. قیمت بذر یولاف در ایران به چند مورد بستگی دارد:

 • نوع یولاف
 • کشور تولید کننده
 • کیفیت دانه ها
 • و …

یولاف پوست کنده و پرک خارجی در فروش عمده از قیمت مناسب تری برخوردار است. بذر یولاف بعد از تولید باید فراوری شود. این دانه ها بعد از پوست گیری وزن کمی پیدا می کنند و این می تواند علت گرانی آن باشد. 

خرید بهترین بذر یولاف زراعی

خرید بهترین بذر یولاف زراعیبرای خرید بهترین یولاف زراعی می توانید از سایت های معتبر که در این زمینه فعالیت دارند، استفاده کنید. خرید یولاف عمده می تواند مقرون به صرفه باشد. بذر جو دوسر (یولاف) در بیشتر مناطق کشور امکان کاشت و برداشت آن وجود دارد. جو دوسر گیاه علفی یک ساله است و به عنوان علوفه دامکی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. دانه یولاف سریع الهضم می باشد و در حیوان ایجاد چاقی نمی کند و مناسب برای حیوان های کاری و جوان است. برای خرید بذر جو دوسر با قیمت مناسب می توان به مراکز فروش عمده غلات مراجعه کرد. 

فروشنده بذر مرغوب یولاف

فروشنده بذر مرغوب یولاففروشنده بذر مرغوب یولاف، این محصول را با کیفیت های مختلف و در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می کند. بذر یولاف دارای مواد غذایی زیر است:

 • هیدرات کربن
 • اسید های چرب

از جو دوسر برای درمان بیماری هایی مانند دیابت استفاده می شود. از خواص دارویی این بذر می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

 1. از بین برنده درد کلیه
 2. برطرف کننده بی خوابی
 3. مناسب برای سرفه
 4. مناسب برای ورم گلو
 5. و…

بذر مرغوب یولاف به صورت بسته بندی نیز به فروش می رسد و نسبت به فروش عمده از قیمت بالاتری برخوردار است. جو دوسر در انواع گوناگونی در بازار وجود دارد: جو دوسر پرک، بلغور جو، جو دوسر پوست کنده و … .

بذر یولاف را چگونه می توان تهیه نمود؟

بذر یولاف را چگونه می توان تهیه نمود؟بذر یولاف را چگونه می توان تهیه نمود؟ شاید این سوال شما نیز باشد. بذر یولاف در مارک های مختلفی در بازار فروش عرضه می شود. تمام برند های موجود باید استاندارد های لازم را در تولید، بسته بندی و … رعایت کرده باشند. بذر یولاف مناسب برای مصارف دارویی و غذایی باید دارای تاییدیه از سازمان غذا و دارو باشد. بذر یولاف موجود در بازار هم تولید داخل است و هم جز محصولات وارداتی می باشد، که هر کدام دارای قیمت متفاوتی است. بذر یولاف دارای ارقام گوناگونی می باشد. این بذر در انواع اصلاح شده در بازار فروش موجود است. بسته بندی جو دوسر کامل در وزن های مختلفی است، مانند ۳۰، ۴۰ و ۵۰ کیلویی.قیمت فروش این محصول به کشور تولید کننده آن برمی گردد. به دلیل قیمت بالای این محصول نسبت به جو معمولی، از این محصول کمتر برای مصارف علوفه ای استفاده می شود. خرید و فروش بذر یولاف از طریق اینترنتی نیز امکان پذیر شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

محل فروش یولاف | عرضه کننده یولاف مرغوب

محل فروش یولاف:یولاف گیاهی می باشد از خانواده گندمیان که گل بسیار ریزی دارد که نام دیگر آن جو دوسر می باشد که به عنوان غذای دام کشت می شود و فروش بذر یولاف از طریق اینترنت امکان پذیر می باشد.یولاف:گل های جو دوسر سنبله ای دارند و دانه های آن دارای هیدروکربن می باشند و یولاف ریشه افشان  سابقه بند بند و تو خالی دارد .برگ های یولاف باریک می باشد .که انتهای آن به یک‌خوشه منتهی هستند و بهترین زمان کاشت یولاف در فصل بهار و و اوایل تابستان در مناطق سرد سیر می باشد یولاف را می‌تواند در اواخر تابستان و اوایل زمستان کشت کرد.‌ 

پاسخی بگذارید

نمایندگی کینوا مدیاف