جو دو سر یولاف
خانه / جو دوسر / فروش عمده جو‌دوسر

فروش عمده جو‌دوسر

فروش جو‌دوسر در ایران با قیمت مناسب در انواع گوناگون با پوست ، پوست کنده ، کامل آن انجام می‌گیرد و حو‌دوسر چند وقتی است که به دلیل ارزش بالای غذایی آن در رژیم غذایی مردم قرار گرفت است.

فروش جو‌دوسر

انواع جودوسر

  • جو‌دو‌سر پرک
  • جو‌دوسر کامل
  • آرد جو‌دوسر
  • بلغور جو‌دوسر

قیمت عمده جو دوسر  در فروشگاههای داخل ایران با توجه به انواع آن و داخلی و خارجی بودن آن متفاوت است که قیمتی متفاوت بر اساس شرایط آن دارد . با وجود وادراتی بودن جو‌دوسر در ایران  و کم تر بودن نمونه داخلی آن قیمت عمده جو‌دوسر وابسته به مسائل ترازی کشور می باشد

‌و به دلیل آزاد بود ارز برای این محصول با گران شدن ارزش افزایش قیمت شدید جو دوسر را مشاهده خواهیم کرد. به طوری که برای بسته بندی های کوچک آن شاهد گرانی زیادی خواهیم‌بود .

و به صورتی که قیمت عمده جو‌دوسر به آزاری هر ۱۵ کیلوگرم می توان قیمت پایین تری پرداخت . قیمت عمده جو دوسر  متناسب با قیمت تولید کننده آن است.

فروش جو‌دوسر

کشور های وارد کننده جودوسر

  • اسپانیا
  • روسیه
  • فنلاند
  • قزاقستان

جودوسر به غلات گرانی قیمت آن از جو معمولی باعث‌کاهش مصرف در بین دامدارن شده است .اما حو‌دوسر برای اسب بسیار قابل استفاده می باشد.

جودوسر را می توان به صورت عمده در بسته بندی های کوچ و بزرگ در فروشگاه های سراسر کشور تهیه کرد . اما به دلیل ان که اکثر جو دوسر در ایران  به صورت وادراتی می باشند بسیاری از وارد کنندگان برای فروش خود محدودیت قائل هستند .

فروش جو‌دوسر

خرید جودوسر اینترنتی

اما خرید فروش‌عمده جو دوسر در بازار اینترنتی رونق زیادی دارد .جوری که بسیاری از شرکت ها خو دوسر مورد نیاز خود را از فروشگاههای اینترنتی خریداری می کنند .زیرا مشکلات حمل نقل و واسطه های حذف خواهد شد و قیمت مناسب تری نسبت فروشگاههای داخل شهر دارند .

باید توجه داشته باشید که برای خرید عمده اینترنتی جو دوسر از چه فروشگاههای خریداری می کنید زیرا خرید اینترنتی به دلیل  عدم وجود نمونه باعث سو استفاده از بسیاری سود جویان می شود .

برای جلو‌گیری از این خطر احتمالی دقت خود را در انتخاب آن فروشگاهها افزایش دهید و از سایت هایی خریداری کنید که نمایندگی داخلی نیز دارند.

و پیام های دیگر شرکت هایی که از آن ها خریداری کرده اند را پیگیری کنید سایت هایی که این پیام ها را در معرض عام قرار می‌دهند قایل اعتماد تر هستند .

همچنین فروش آرد جو‌دوسر نیز با سفارش خصوصی و با آسیاب مخصوص صورت می‌گردد انجام میپذیرد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش جو دوسر

فروش جو دو سر در مراکز فروش جو دوسر در کشور از تنوع بالایی برخوردار می باشند. این مراکز در نقش یک اهرم کاملا موثر برای خرید مستقیم و بی واسطه نیز به شمار می رون

نمایندگی کینوا مدیاف