جو دو سر یولاف
خانه / جو دوسر / بلغور جو دوسر / فروش بلغور جو‌ دوسر

فروش بلغور جو‌ دوسر

بلغور جو‌ دوسر غذایی است از درک شده جو‌دوسر که به دلیل ارزش بالای غذایی خود به عنوان صبحتان توسط متخصصان تغذیه پیشنهاد می شود.

بلغور جو دوسر

بلغور جو‌ دوسر در ایران به عنوان غذایی برا افراد بیمار در کنار دیگر غذا های ابکی‌مانند حریر بادام و سوپ به منظور تقویت آن ها استفاده می شود زیرا دارای ارزش غذایی بالای می باشد و تقویت کننده خوبی نیز است ‌‌به دلیل وجود فیبر بالا و‌کلسترول کم برای افرادی که دارای بیماری چربی و دیابت هستند انتخاب خوبی بشمار می اید.

بلغور جو‌ دوسر

انرژی موجود در بلغور جودوسر ۲۹۷کالری است و دارای مواد معدنی هم چون آهن، فسفر، مس،منیزیم، روی می‌باشد ‌‌به دلیل پروتئین بالا و ویتامین Bبرای افرادی که می‌خواهند رژیم بگیرند انتخاب ایده عالی بشمار می اید.
بلغور جو‌ذوسر را می توان به همراه سوپ، آش، و خورش مصرف کرد مردم کشور المان بلغور جو دوسر را شب خیس و‌ صبح بدون آن مه آن را بپزند استفاده خواهند کرد.
بلغور جوی دوسر گیاهی است که فاقد گلوتن است و نیاز به شستن ندارد و پخت آن مانند برنج می باشد و لعاب زیادی دارد و غذا را خوش طعم می کند و عطر آن مانند آجیل می باشد و کالری کمی دارد سرشار از پروتئین می باشد.

بلغور جو‌ دوسر

فواید بلغور جو دوسر

کاهش وزن

بلغور دارای چربی و کالری کمی است و دارای فیبر زیادی است که به همین علت جایگزین مناسب برای افرادی که میخپاهمد رژیم بگیرد و باعث کاهشوژن زیادی می شود و اگر قصد کاهش وزن دارید غلاتی که دارای کاری بالای دارند مانند برنج سفید کنار بگذارید و از بلغور جو‌ذوسر استفاده کنید که با مصرف آن احساس سیری زیادی خواهید کرد و سرعت جذب مواد غذایی را پایین خواهد آورد و به دلیل قند پایین آن ثبات آنسومین را افزایش دهد

بهبود گوارش

به دلیل وجود فیبر در بلغور جو‌دوسر گوارش را بهبود می بخشد و باعث هضم شدن مواد غذایی می شود و ‌جذب آهن که نقش مهمی در بدن ما ایفا می کند  افزایش می دهد و متابولیسم بدن را بهبود می بخشد خستگی بیش از حد دست و پاها که از علائم کن خونی است با مصرف این بلغور جو‌دوسر  کاهش پیدا خواهد کرد

بلغور جو‌ دوسر

خرید بلغور جو‌ دوسر با استفاده از اینترنت

امروز به دلیل رشد صنعت تکنولوژی و وجود شرکت هایی که ابزار اینترنتی دارند خرید بلغور جو دوسر راحت تر شده و دیگر به مراجعه حضوری نیازی نیست .بلغور جو دوسر به صورت بسته های ۲۰ گرمی در بازار وجود خواهند داشت که از نظر قیمت کمی بالا هستند اما برای خرید عمده آن ها می‌توان از بسته های ۱۵  کیلویی استفاده کرد که قیمت پایین تری دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بلغور جو دوسر

خرید بلغور جو دوسر در بازار تهران

خرید بلغور جو دوسر به عنوان یک غذای خوشمزه و مقوی در بازار تهران و …

نمایندگی کینوا مدیاف