جو دو سر یولاف
خانه / یولاف / خرید بذر یولاف در تهران

خرید بذر یولاف در تهران

در کشور ما بذر یولاف یا جو دوسر بیشتر برای تهیه غذای دام وطیور استفاده  ، و خرید و فروش می شود. خرید بذر یولاف در تهران همچون سابر بذرها توسط مراکز فروش در اختیار استفاده کنندگان در سراسر کشور قرار می گیرد.

بذر یا دانه یولاف (جو دوسر) را خریداری می کنند ودر خاک می کارند و از ان گیاه یولاف به وجود امده را برداشت می کنند. داشتن بذر یولاف سبب انتشار این گیاه در محیط های مختلف می شود.

خرید بذر یولاف

مرکز فروش بذر یولاف

بذر یولاف را معمولا در اوایل فصل سرد زمستان می کارند. مناطقی که بارش سالانه شان ۵۰۰میلی متر است و دارای هوای خنک و مرطوب است و بهترین مناطق برای کاشت بذر یولاف به دست امدن این گیاه می باشد.

تذکر :به طور کلی دمای ۶ تا ۱۰ درجه سانتی گراد حرارت مورد نیاز برای بذر یولاف می باشد. پس از اینکه بذر یولاف را خریداری کرده برای تولید ان مراحل رشد زیر را باید طی کند.

  • کاشت بذر یولاف
  • داشت گیاه یولاف
  • برداشت گیاه یولاف

کشت بذر یولاف :کاشت دانه یولاف در زمین کشاورزی مانند جو است پس از شخم زمین و آماده شدن ان دانه را در اعماق خاک با منطقه با ویژگی های گفته شده می کاریم.

داشت یولاف :گیاه یولاف به مقادیر زیادی از آب نیازمند است و ۶۰۰۰تا ۱۰۰۰۰مترمکعب  مقدار آبی است که برای مراحل کشت تا برداشت یولاف استفاده می شود.

این مراحل شامل

  1. آبیاری
  2. سم زدایی
  • برای جلوگیری از بیماری گیاه بهتر است که بذر سالم و سنگین مورد استفاده قرار گیرد.
  • برای مبارزه با با بیماری سیاهک باید بذر یولاف را در اب ۴۵ درجه به مدت ۵ دقیقه قرار داد و بعد از انکه رطوبت ان کاملا گرفته شد ان را بکاریم.

خرید بذر یولاف

تولیدی بذر یولاف در تهران

برداشت گیاه یولاف برداشت یولاف با توجه به شرایط جوی هر منطقه متفاوت است ، اما بهترین زمان کلی برای برداشت این گیاه زمانی است که دانه ان کاملا رسیده و سفت باشد ان را با ابزار دستی (داس و…) یا ماشین آلات صنعتی بچینیم.

نکته :در برداشت یولاف اگر برای علوفه می باشد بهتر است با شیری شدن دانه ها ان را برداشت کرد.

موارد بالا زمانی است که ما خود می خواهیم از بذر یولاف گیاهش را تولید کنیم.

اما بذر یولاف را باید از کجا خریداری کنیم؟ آیا در تهران برای خرید بذر جو دوسر و یولاف ، مرکزی وجود دارد؟ آیا می دانستید بزرگترین مراکز خرید وفروش بذر غلات (و البته جو دو سر در تهران می باشد.)

خریدار می تواند با مراجعه حضوری یا غیر ان نسبت به خرید خود اقدام کند.

خرید بذر یولاف

تذکر :بیشترین کاربرد بذر یولاف در علوفه حیوانی است.

مشتریان بذر یولاف به صورت فله ای برای مصارف عمده ان برای تولیدکنندگان در اختیارشان قرار می گیرد را از تهران خریداری کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

محل فروش یولاف | عرضه کننده یولاف مرغوب

محل فروش یولاف:یولاف گیاهی می باشد از خانواده گندمیان که گل بسیار ریزی دارد که نام دیگر آن جو دوسر می باشد که به عنوان غذای دام کشت می شود و فروش بذر یولاف از طریق اینترنت امکان پذیر می باشد.یولاف:گل های جو دوسر سنبله ای دارند و دانه های آن دارای هیدروکربن می باشند و یولاف ریشه افشان  سابقه بند بند و تو خالی دارد .برگ های یولاف باریک می باشد .که انتهای آن به یک‌خوشه منتهی هستند و بهترین زمان کاشت یولاف در فصل بهار و و اوایل تابستان در مناطق سرد سیر می باشد یولاف را می‌تواند در اواخر تابستان و اوایل زمستان کشت کرد.‌ 

نمایندگی کینوا مدیاف