جو دو سر یولاف
خانه / جو دوسر / خرید اینترنتی جو‌ دوسر

خرید اینترنتی جو‌ دوسر

جو دوسر گیاهی است از خانواده گندمی که دانه های آن دارای هیدروکربن می باشد ارزش بالایی نسبت به دیگر غلات دارد و مانند برنج جو دارای پوسته می باشد و عصار جو‌ دوسر به عنوان  تسکین دهنده به کار می‌رود دارای ویتامین Aو ویتامینB می باشد و خواص دارویی دارد.

جو دوسر

جو دوسر در مقایسه با غلات دیگر ارزش غذایی بالایی دارد و دارای و پروتپئین بالایی می باشد و در مصارف دامی نیز  می توان از آن استفاده کرد. جو دوسر دارای طبعی سرد می باشد و دارای مواد قندی و پروتئینی مانند فسفر، آهن، کلسیم می باشد و برای بیماران پوستی بسیار موفید می باشد.

جو دوسر

خواص دارویی جو دوسر

  1. ضعف عمومی :جوشانده جو‌دوسر حل شده در شیر که به آن زرده تخم مرغ اضافه شده باشد برای تقویت ضعف و تقویت کودکان بسیار موفید می باشد .
  2. درمان بواسیر: جوشانده جودوسر و آرد می تواند به درمان بواسیر کمک کند .
  3. سنگ کلیه:جوشانده ۳۰ گرم جوشانده جو‌دوسر سبکش دار به درمان سنگ کلیه کمک شایانی می کند .
  4. درمان کمر درد: جوشانده جودوسر با سرکه به درمان کمر درد و پهلو درد کمک می‌کند .

به عقیده بیشتر متخصصان تغذیه مصرف جو  دوسر می تواند به لاغری کمک زیادی کند جو‌دوسر مانند برنج دارای پوسته می باشد.

جو‌دوسر برای اولین بار در ایران در شهر اصفهان کشت شد. چای جو‌ دوسر دارای اثرات آرام بهش می باشد و در تسکین ارتروز و روماتیسم موثر می باشد .

جو دوسر

تفاوت سبوس جو دوسر با بلغور آن

بلغور از دانه جو‌دوسر درست شده و فاقد فیبر می باشد و سبوس از پوشش فیبر دار آن ساخته می شود و دارای بتاگلوکان می باشد و اصلی ترین و مهم ترین فیبر موجود می باشد و سبوس جو دوسر دارای پروتئین زیادی و ویتامین Aو ویتامین Bمی باشد سبوس جو دوسر دارای چسبندگی بالایی دارد ‌به مواد مغذی و کالری های انصراف خود میچسبد و باعث عدم ورود کالری به خون می شود و از طریق مدفون آن ها را خارج می کند

یک گزارش علمی ثابت مرده مصرف جو دوسر باعث کاهش به کشیدن میل سیگار می شود این تحقیق به ۲۶ نفر از افراد سیگاری انجام شده است که پس از ۴ هفته مصرف جو دو سر تعداد مصرف سیگار آن ها به ۲۰ عدد و بعد از ۴ هفته به ۶ عدد ماهش یافته است که این یک آمار با ارزشی می باشد .

یک تحقیق دیگر نشان داده است مصرف روزانه ۱۰ جو دوسر به مدت ۳ هفته کاهش ۲۳ درصد کلسترول می شود .

جو دوسر

خرید اینترنتی جو دوسر

جو دوسر را می‌توان در بیشتر شرکت هایی که ابزار اینترنتی دارند خریداری کرد زیرا به دلیل حذف واسطه ها و مشکلات فراوان حمل و نقل قیمت مناسب تری به صورت عمده دارند و همچنین دیگر نیاز به خرید حضوری نیست و امروزه با توجه به در دسترس بودن اینترنت از هر جای ایران خرید اینترنتی جو های دوسر بسیار آسان است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش جو دوسر

فروش جو دو سر در مراکز فروش جو دوسر در کشور از تنوع بالایی برخوردار می باشند. این مراکز در نقش یک اهرم کاملا موثر برای خرید مستقیم و بی واسطه نیز به شمار می رون

نمایندگی کینوا مدیاف